Aplikacje mobilne

Z przyjemnością informujemy, że Klienci Banku Spółdzielczego w Raszkowie już mogą korzystać z płatności mobilnych Google Pay, Apple Pay i Portfel SGB. To pierwsze z całej serii zaplanowanych wdrożeń pozwalających na dokonywanie nowoczesnych transakcji za pomocą smartfonu, smartwatcha lub komputera. Wdrożenie tych rozwiązań to dopiero pierwszy etap wprowadzania możliwości dokonywania nowoczesnych transakcji dla Klientów naszego Banku. Już wkrótce planowane jest udostępnienie kolejnej usługi w tym obszarze: płatności mobilnej – BLIK.

Dodatkowo z dniem 16 września 2019r. Bank wprowadzi nową funkcjonalność w systemie bankowości elektronicznej eBankNet – usługę przelewów natychmiastowych realizowanych w ramach systemu Express ELIXIR. Zlecenia takie pozwalają na bezpieczne wykonanie przelewu pomiędzy bankami (uczestnikami systemu) w czasie rzeczywistym, w zaledwie kilka sekund.

Przelewy można wykonywać w określonym czasie pomiędzy podmiotami wskazanymi w tabeli dostępności Krajowej Izby Rozliczeniowej.

Minimalna kwota pojedynczej transakcji przelewu natychmiastowego to 0,01 zł, maksymalna wynosi 50.000,00 zł.

Dzięki tym nowoczesnym rozwiązaniom Bank Spółdzielczy w Raszkowie jest jeszcze bliżej swoich Klientów.

wykonanie: Intelis Media | Bezpieczeństwo |Polityka Cookies
© 2019 Bank Spółdzielczy w Raszkowie